• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 5G Note 7

  Vodafone v ČR vydal Android 7.0 Nougat pro Galaxy S7 a S7 edge

  Samsung si s vydáním nového Androidu 7.0 Nougat pro Galaxy S7 a Galaxy S7 edge dává pořádně na čas. Aktualizaci totiž rozšiřuje pomalu po celém světě a postupně mezi operátory v jednotlivých zemích. Před měsícem, konkrétně 17.1, se dočkali i uživatelé v České republice, ale bohužel jen ti, kteří mají smartphone od O2. Před dvěma dny (tedy 20.2) se k nim připojili i majitelé modelů od Vodafonu.

  Navzdory původním předpokladům se jako první nedočkali aktualizace majitelé modelů z volného trhu. Ti na Android 7.0 Nougat pro svůj Galaxy S7 nebo S7 edge stále čekají, stejně tak i majitelé modelů od operátora T-Mobile. Kdy vyjdou aktualizace i pro ně se prozatím neví. Jakmile se aktualizace objeví, budeme vás informovat.

  O dostupném Androidu 7.0 Nougat pro modely Galaxy S7 a S7 edge od Vodafonu nás informoval jeden z našich čtenářů v komentářích pod článkem. Aktualizace nesou označení G930FXXU1DQB7 (pro Galaxy S7) a G935FXXU1DQB7 (pro Galaxy S7 Edge).

  Mezi hlavní novinky patří zejména přepracovaná horní lišta, dominance bílé barvy v uživatelském prostředí a další nové funkce. Po aktualizaci se vám také automaticky nastaví rozlišení displeje na Full HD, což si ale můžete v nastavení přepnout. Galaxy S7 edge se s Androidem 7.0 Nougat dočkal podpory VoLTE, který v současné době podporují již všichni tuzemští operátoři.

  Pokud jste si už nový firmware na svůj Galaxy S7 nebo S7 edge nainstalovali, pak nám určitě dejte vědět do komentářů, jak se vám Android 7.0 Nougat líbí a celkově jaké jsou vaše první dojmy.

  Poznámka: Za předchozí, lehce zavádějící zprávu se omlouváme. Článek prošel úpravou a nyní sděluje přesné informace.

  Reklama.
  HighSky.cz reklama

  Diskuze

   Jsem zvědavý, jestli slušnou kritiku vůči Vašemu webu pustíte dál. Docela jsem si tyto stránky oblíbil, byť podle mě často porušujete pravidlo a necitujete původní zdroje.
   Tento článek mě ale naštval. Titulek má evidentně naznačit, že aktualizace pro S7 a S7 Edge z volného trhu již byla vydána. Samotný článek ale jen rekapituluje to, co víme, jen přidává ničím nepodloženou spekulaci o pár dnech do vydání Androidu 7 Nougat pro Samsungy z voleného trhu.
   Tohle fakt nemáte zapotřebí.
   Osobně se těším.
   Jo a Nougat pro O2 a Vodafone telefony S7 a S7 Edge nevyšla před pár dny, nýbrž kolem 16. ledna, jestli se nepletu, což je víc jak měsíc.

   Reagovat

   Zdravím, děkujeme za upozornění na chybu. Článek je již opravený a sděluje správné informace. Titulek ale neměl naznačit, že byla vydána aktualizace pro S7 a S7 edge z volného trhu. Nicméně nyní je již titulek jiný a řekl bych, že i nezavádějící.

   Nougat od O2 vyšel přesně jak píšete, konkrétněji tedy 17.1, což uvádí i zahraniční server SAMmobile. Nicméně verze pro Vodafone skutečně vyšla až před dvěma dny, tedy ne společně s tou od 02, ale vlastně až o měsíc později. Právě o té je nyní i celý článek.

   Za článek se omlouváme a ještě jednou děkujeme za upozornění. Nyní už by mělo být vše v pořádku.

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články