Zavřít reklamu

Finální podoba nové vlajkové lodi Galaxy S8 na internet unikla již nesčetněkrát. Díky tomu si tak můžeme udělat poměrně slušnou představu o tom, jak nový telefon bude ve skutečnosti vypadat. O jedné věci jsme však dosud informováni nebyli – jak si společnost poradí s absencí fyzického domovského tlačítka.

O novém vlajkovém modelu toho víme opravdu hodně. Tak například jsme zjistili, že Samsung zachová stejné konstrukční rozměry, jako u aktuálního modelu Galaxy S7, ovšem s tím rozdílem, že zvětší displej na 5,8 a 6,2 palců. Jak to dokázal? Velmi jednoduše – odstranil postranní rámečky. Na tento počin se taktéž váže domovské hardwarové tlačítko, které bylo odstraněno a nahrazeno tím softwarovým. Pro milovníky kabelů a hudby máme také skvělou zprávu. Samsung Galaxy S8 si ponechá 3,5 mm jack. Samotná čtečka otisků prstů se pak přemístí na záda telefonu, ihned vedle fotoaparátu a přisvětlovací LED diody.

Co je však na nejnovějším úniku originální a zajímavé, je asi to, že jsme svědky funkčního Galaxy S8 v praxi. Nyní tedy můžeme spatřit nejen podobu telefonu, ale také uživatelské rozhraní, které bylo značně přepracované. Inu, podívejte se sami a napište nám do komentářů, co si o novém úniku myslíte. Vypadá to totiž, že více než měsíc před samotným zveřejněním, známe skutečnou podobu.

Samsung-Galaxy-S8+ logo FB

Zdroj

Dnes nejčtenější

.