Uniklé fotografie zapnutého Galaxy S8 nám ukazují nová tlačítka na displeji

Finální podoba nové vlajkové lodi Galaxy S8 na internet unikla již nesčetněkrát. Díky tomu si tak můžeme udělat poměrně slušnou představu o tom, jak nový telefon bude ve skutečnosti vypadat. O jedné věci jsme však dosud informováni nebyli – jak si společnost poradí s absencí fyzického domovského tlačítka.

O novém vlajkovém modelu toho víme opravdu hodně. Tak například jsme zjistili, že Samsung zachová stejné konstrukční rozměry, jako u aktuálního modelu Galaxy S7, ovšem s tím rozdílem, že zvětší displej na 5,8 a 6,2 palců. Jak to dokázal? Velmi jednoduše – odstranil postranní rámečky. Na tento počin se taktéž váže domovské hardwarové tlačítko, které bylo odstraněno a nahrazeno tím softwarovým. Pro milovníky kabelů a hudby máme také skvělou zprávu. Samsung Galaxy S8 si ponechá 3,5 mm jack. Samotná čtečka otisků prstů se pak přemístí na záda telefonu, ihned vedle fotoaparátu a přisvětlovací LED diody.

Co je však na nejnovějším úniku originální a zajímavé, je asi to, že jsme svědky funkčního Galaxy S8 v praxi. Nyní tedy můžeme spatřit nejen podobu telefonu, ale také uživatelské rozhraní, které bylo značně přepracované. Inu, podívejte se sami a napište nám do komentářů, co si o novém úniku myslíte. Vypadá to totiž, že více než měsíc před samotným zveřejněním, známe skutečnou podobu.

Zdroj

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět