Zavřít reklamu

Jako každá jiná Android aktualizace nabízí i 7.0 Nougat mnoho nových a skrytých vychytávek, které v praxi mohou skvěle posloužit. Jedna taková funkce je umístěna přímo v oficiální aplikaci fotoaparátu. Novinkou je nejen způsob zaostřování, ale také možnost aktivovat časovač, který je skryt v nastavení aplikace.

Galaxy Note 7 majitelé o této funkci jistě ví, neboť právě tento prémiový model časovačem disponoval. Nicméně, někteří uživatelé Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge si mohou nějakou tu chvíli lámat hlavu nad tím, kam vlastně původní časovač zmizel. Pokud patříte mezi takové uživatele, zbystřete. Možnost časovače si můžete aktivovat v nastavení aplikace Fotoaparát. Ovšem musíte vědět kde a mít nainstalovaná android 7.0 Nougat, který u nás prozatím ještě dostupný není.

Nougat

Je to poněkud zajímavý krok ze strany Samsungu, protože původně byl časovač volně k dispozici přímo na hlavní stránce fotoaparátu. Navíc ti, kteří uvažují nad koupí nějakého nového modelu z řady Galaxy (Galaxy C9 Pro a tak dále), s největší pravděpodobností budou muset časovač také chvíli hledat.

samsung-galaxy-s7-edge-android-7-0-nougat

Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější

.