Zavřít reklamu

Společnost Samsung ani nestihla odhalit oficiální datum představení své nové vlajkové lodě pro rok 2017, zato výrobci příslušenství začínají své produkty prodávat ve velkém – pouzdra, kryty a tvrzená skla. Posledním takovým výrobcem je například populární značka UAG, která na svůj web zveřejnila zcela nový ochranný kryt pro Galaxy S8.

Díky společnosti UAG jsme mohli zjistit spoustu informací ohledně nových vlajkových lodí od Samsungu, odhalila totiž hned několik designových prvků telefonu, a to s velmi vysokým rozlišením. Nyní se zdá, že kamera na přední straně zařízení disponuje technologií iris, což je speciální skener oční duhovky. Nad displejem jsou umístěna další čtyři čidla, pod displejem pak samotné logo výrobce. Zajímavé je, že ani zde nejsme svědky přítomnosti fyzického domovského tlačítka či kapacitních navigačních kláves.

Čtečka otisků prstů, která doposud byla umístěna v domovském tlačítku, bude přeci jen na zadní straně telefonu, a to přesně vedle fotoaparátu. Na pravé straně zařízení se nachází mimo jiné i zcela nové hardwarové tlačítko, díky kterému uživatel vyvolá nového hlasového asistenta Bixby. Co si o novém konceptu myslíte vy? Napište nám to do komentářů!

Samsung-Galaxy-S8-UAG-Case-01

Zdroj

Dnes nejčtenější

.