4G-LTE verze Galaxy S2 TabPro nabídne skvělé hardwarové specifikace

|
Kategorie:Ostatní
Diskuze

Dosud nepředstavený tablet značky Samsung byl dnes v ranních hodinách spatřen v online databázi Wi-Fi Alliance. Jak je již zvykem, dokumentace neodhaluje bližší specifikace o tomto zařízení. Jediné, co jsme zjistili, je modelové číslo SM-W727, což naznačuje, že by se mohlo jednat o 4G-LTE verzi tabletu Galaxy S2 TabPro s Windows 10.

Samsung Galaxy S2 TabPro by měl disponovat 12palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením Quad HD, procesorem Intel Core i5 7200U s taktem 3,1 GHz (což je sedmá generace Kaby Lake). Dále se můžeme těšit na operační paměť s kapacitou 4 GB, vnitřní úložiště 128 GB, 13megapixelový fotoaparát na zadní straně s podporou 4K videa, 5megapixelovou kameru na přední straně zařízení a v neposlední řadě na baterii s kapacitou 5 070 mAh. Navíc očekáváme, že by nový tablet měl nabídnout integrovaný S Pen a odnímatelnou klávesnici.

V tomto momentu však není vše na sto procent potvrzené, takže kdo ví, možná Samsung nasadí zcela jiné procesory. Jihokorejský výrobce se údajně nový tablet chystá představit již na Mobile World Congressu 2017.

Zdroj

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět