Zavřít reklamu

Společnost Samsung usilovně pracuje na novém telefonu, jehož srdcem bude procesor od MediaTeku, přesněji Helio P20. Zcela nový a dosud nepředstavený stroj byl před několika hodinami objeven v databázi velmi oblíbené aplikace GFXBench. Novinka v podání Samsungu nese označení SM-G615F a na trh by měla dorazit během několika následujících týdnů.

Samsung SM-G615F běží na Androidu 7.0 Nougat. Pod kapotou tepe okta-core procesor od MediaTeku Helio P20. Všech osm jader pracuje na taktu 2,3 GHz, lze tedy očekávat, že se nebude jednat o ledajaké ořezávátko. O dočasně spuštěné aplikace a soubory se postará operační paměť o kapacitě 3 GB. Dále se můžeme například těšit na 32 GB vnitřní paměť (pro uživatelské dokumenty – fotky, hudba a tak dále) či 5,7palcový displej s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů. 

Pro selfie jako stvořený

Skvělou zprávou je, že nový model bude na zadní straně disponovat kvalitním 13-megapixelovým fotoaparátem, který bude doprovázet přisvětlovací LED dioda. Navíc bude možné nahrávat vide ve Full HD rozlišením. Na přední straně se bude nacházet de facto stejná kamera, neboť nabídne opět 13 megapixelů.

Samsung SM-G615F by mohl být dalším skvěle vypadajícím telefonem řady Galaxy. Žádné oficiální potvrzení ze strany jihokorejského giganta však nemáme. Nicméně šušká se, že bychom se tohoto zařízení mohli dočkat již na letošní konferenci MWC (Mobile World Congressu) 2017, která startuje 27. února v Barceloně.

fbSamsung-Galaxy-C9-Pro-Black
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější