Zavřít reklamu

Výhradně loni se na internetu objevilo hned několik informací ohledně nového Samsung tabletu, který pohání operační systém Windows 10. Poslední potřebné certifikáty, který výrobce pro zahájení prodeje a celkové výroby potřebuje, byly již podány. Novinka v podobě Galaxy S2 TabPro byla nyní spatřena v FCC. Výčet zahrnuje zcela detailní schéma zadní strany zařízení, a zdá se, že bychom se mohli dočkat kovové konstrukce. V levém horním rohu se navíc nachází takzvané fan otvory, což naznačuje přítomnost procesoru Intel U-Series.

Uniklé schéma také obsahuje logo Verzion, což znamená, že tablet bude disponovat plnou podporou LTE frekvencí.bude navíc vybaven 12palcovým zobrazovacím panelem s rozlišením 2 160 x 1 440 pixelů. Procesory Intel U-Series jsou výrazně méně nákladné na spotřebu energie, zato poskytují menší výkon ve srovnání s dalšími Intel procesory pro notebooky.

Vzhledem k tomu, že se jedná o tablet, mohla by být řada Intel U-Series nejlepší volbou. V tomto momentu však není vše na sto procent potvrzené, takže kdo ví, možná Samsung nasadí zcela jiné procesory. Jihokorejský výrobce se údajně nový tablet chystá představit již na Mobile World Congressu 2017.

Galaxy S2 TabPro

Zdroj

Dnes nejčtenější

.