• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Sedm let starý Samsung Galaxy S dostane nový Android 7.1 Nougat

  Říká se, že podpora aktualizací pro starší smartphony s Androidem je téměř nulová. To však neplatí pro speciální komunitu, která vytváří vlastní ROM. Úplně první Samsung Galaxy S (i9000), který tento rok oslaví již sedmé narozeniny totiž díky vývojářům stojící za ROM Lineage OS 14.1 dostane nový Androdi 7.1 Nougat, a to ještě dříve než většina vlajkových modelů.

  Jak už to tak bývá, tak i tentokrát je v tom malý háček. ROM Lineage OS 14.1 totiž není nikterak otestovaná, tudíž většina funkcí pravděpodobně nebude fungovat, jelikož je ani stařičký (ale stále nesmrtelný) telefon nebude zvládat. Posledním, oficiálně dostupným systémem pro Galaxy S (i9000) byl Android 2.3.6 Gingerbread, dnes již v podstatě historická verze.

  ROM Lineage OS 14.1, který je postavená na Androdi 7.1 Nougat, je tak spíše jen jakýsi důkaz, že je něco podobného vůbec možné. Ovšem pokud Galaxy S (i9000) stále máte, můžete ho oprášit a vdechnou mu nový život, třeba vám i poděkuje. Ovšem na každodenní používání už dnes telefon asi neposlouží.

  zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online