• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Ochranné kryty pro Galaxy S8 a S8 Plus odhalují umístění čtečky otisků prstů

  V posledních dnech jsme již několikrát psali o finální podobě nové vlajkové lodě Galaxy S8, které bychom se s největší pravděpodobností měli dočkat až 29. března tohoto roku. Nadcházející generace „es-sedmičky“ tak nebude představena na letošním Mobile World Congressu, neboli MWC 2017.

  I přes veškeré koncepty a uniklé fotografie, které jsme získali, jsme si nemohli být na 100 procent jisti, že se jedná o skutečnou finální podobu. O to se však postaral Evan Blass, který na svém Twitteru zveřejnil fotografii výsledného designu. Nyní se na internetu objevil další obrázek, a to přímo od zahraničního serveru Weibu. Ten na svém webu poukázal na 5,7palcový Samsung Galaxy S8 a 6,2palcový Samsung Galaxy S8 Plus. Oba modely budou vybaveny Super AMOLED displejem s rozlišením 1 440 x 2 560.

  Zdá se, že modlitby fanoušků Samsungu nebyly vyslyšeny. Podle uniklé fotografie můžeme u nové vlajkové lodě očekávat čtečku otisků prstů, a to na zadní straně zařízení – bohužel. Jestliže se podíváte na obrázky níže zřetelněji, můžete vidět velký výřez na zadní straně telefonu. Znamená to tedy, že můžeme opět očekávat velký a kvalitně zpracovaný fotoaparát, který bude obohacen přisvětlovací LED diodou.

  Oba telefony bude pohánět buď procesor Snapdragon 835, anebo SoC Exynos 8895 – to vše v závislosti na daném trhu. K dispozici také bude 4 GB a 6 GB operační paměť. Na zádech pak nalezneme 12megapixelový fotoaparát, na přední straně 5 MPx kameru. Očekávat také můžeme příchod nového USB-C portu či dokonce baterii o kapacitě 3 250 mAh.

  Zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online