Zavřít reklamu

Samsung se v posledních několika měsících snaží udělat vše proto, aby lidé zapomněli na fiasko ohledně Galaxy Note 7. Spontánní výbuchy, které donutily zařízení stáhnout z prodeje a zrušit tak jeho výrobu, způsobovaly závady v baterií, což samotný Samsung nedávno přiznal. Nicméně, i přes nekonečné omluvy a proslovy od jihokorejského obra některým uživatelům nestačí.

Skupinka pěti majitelé Galaxy Note 7 z Jižní Koreje dnes prohlásili, že se budou i nadále soudit se společností Samsung, neboť je firma údajně obvinila z nepravdivého tvrzení. Podle žalobců byli, zástupci zákaznického servisu Samsungu, označeni za „podvodníky“. Navíc byli obviněni z nepravdivého tvrzení s cílem získat peněžní náhradu.

„Situace hraje do karet žalobců, protože jak bylo prokázáno, požáry a výbuchy Galaxy Note 7 byly způsobeny vadnými bateriemi.“ prohlásil jeden z úředníků advokátní kanceláře, která celou skupinu lidí zastupuje.

„Spotřebitelé se musí sami rozhodnout, zda chtějí podniknout určité právní kroky, protože odmítají přijmout jen upřímnou osobní omluvu“ dodal úředník.

První právní kroky by měly být uskutečněny již v první polovině letošního roku, a to v Soulu, Centrálním okresním soudu. Kromě toho Samsung musí čelit další různé žaloby – jak z Jižní Koreje, tak také ze zahraničí. Naštěstí se však nejedná o stejné případy.

Galaxy Note 7

Zdroj

Dnes nejčtenější

.