Zavřít reklamu

Menší rámečky kolem displeje, žádná fyzická tlačítka, a zakřivené displeje…to je jen malá hrstka „fičur“, které očekáváme od společnosti Samsung u nových modelů Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus. Samsung se nás navíc bude snažit lehce poškádlit 60-ti minutovým videem, a to na konci února, kdy bude probíhat Mobile World Congress 2017. Nicméně, za celou tu dobu jsme byli svědky snad stovky spekulací a konceptů ohledně nových vlajkových lodí pro rok 2017.

Každopádně, i tak se MySmartPrice a OnLeaks rozhodl, že do světa vypustí zcela nové video zachycující vlajkový model Galaxy S8. Na videoklip se dokonce můžete podívat ve 360 stupních, což dává celému konceptu pořádný „říz“. Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus budou disponovat 5,7 a 6,2palcovými displeji. Ty budou vyrobeny ze skla a kovu, stejně jako řada Galaxy S6 či S7. Skvělé také je, že se Samsung rozhodl zachovat zaoblené hrany, které nabízela řada Edge.

Snímač otisků prstů je umístěn na zadní straně zařízení, přičemž se nachází ihned vedle lehce vyčnívajícího fotoaparátu. Zajímavé také je, že podle uniklých informací a fotografií, Samsung Galaxy S8 Plus nebude mít ve skutečnosti duální kamerový systém, jako jeho hlavní konkurent – iPhone 7 Plus.

Mezi další pozoruhodné vlastnosti patří například 3,5 mm jack konektor pro připojení sluchátek, USB-C port, a snímač oční duhovky. Domovské hardwarové tlačítko je zcela nahrazeno tím softwarovým. Nicméně, na pravé konstrukční straně telefonu se bude nacházet tlačítko pro vyvolání nového hlasového asistenta Bixby.

Reakce Tim Cooka (CEO Apple):

Galaxy S8 render FB

Zdroj

Dnes nejčtenější

.