Zavřít reklamu

V každém operačním systému od Googlu se vždy nachází nějaký ten malý EasterEgg. Nic vám tento pojem neříká? Tak pozor, jedná se většinou o různé skryté funkce systému či programu, které jsou před zraky samotných uživatelů skryty. Většinou jde o seznam a fotky vývojářského týmu, který se na celém vývoji nového systému podílel, anebo také různé bonusy, animace či dokonce hry.

EasterEgg se také mezi lidmi označuje i jako nějaký skrytý tip, díky kterému se dá daná práce urychlit a zefektivnit. Jestliže vlastníte telefon nebo tablet s Androidem, zbystřete. Jeden EasterEgg se totiž v Androidu ukrývá, jen ne každý o něm ví. Společnost Google jej při vývoji celkem dobře ukryla, a to do každého nového systému.

Pokud znáte legendární hru Flappy Bird, budete jako doma. Skrytý EasterEgg v podobě mini hry je inspirován právě tímto populárním titulem. Nicméně, najít takovou hru v systému je bez návodu poměrně obtížné. Jestli si ji chcete zahrát, postupujte podle našeho návodu.

Vůbec poprvé musíte přejít do Nastavení > O zařízení > Informace o Softwaru > Několikrát poklepat na kategorii „Verze Android“. Poté se vám zobrazí logo Marshmallow (u každé verze systému se logo liší), na které když několikrát poklepete prstem, zobrazí se vám zmíněná mini hra a vy se můžete pustit do hraní.

Dnes nejčtenější

.