Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Note 7 byl výborný smartphone, bohužel jeho baterie se jako jediné nepovedly, a tak jej musela společnost stáhnout z trhu. Přestože na vině nebyl zcela dodavatel baterií, i přesto se společnost rozhodla neriskovat a u Galaxy S8 se pojistí, aby se nic podobného už nestalo. Podle nové zprávy totiž bude Samsung vyrábět baterie převážně sám a jen malou část svěří do rukou zkušenému výrobci v Japonsku.

Zpráva od Hankyung totiž tvrdí, že celých 80% dodávek baterií pro Galaxy s8 si zajistí Samsung zcela sám. O zbylých 20% se pak postará firma Murata Manufacturing z Japonska. Ta používá továrny společnosti Sony, která zde také vyráběla baterie. Původně se tvrdilo, že baterie pro Samsung bude dodávat LG Chem, ale nakonec se tak nestane.

Samsung by měl Galaxy s8 ukázat poprvé na konferenci Mobile World Congress, která se bude konat tento měsíc v Barceloně. Bohužel se ale neočekává, že společnost prozradí o svém novém vlajkovém modelu vše. Plnohodnotné představení by se mělo konat až na konci března. Samsung tím tak získá čas na dokončení posledních výrobních detailů, čímž si zajistí i to, aby baterie byly skutečně v pořádku.

galaxy-s8-concept-fb

 

Dnes nejčtenější

.