Zavřít reklamu

Od svého uvedení na trh dokázal mobilní herní titul, pod názvem Super Mario Run, vydělat velké peníze. Společnost Nintendo, která za celým vývojem stojí, tak může slavit, neboť překročila další milník, tedy alespoň co se vydělaných peněz týká.

Veškerý příjem činil neuvěřitelných 53 milionů dolarů, což je velký úspěch, vzhledem k tomu, že je aplikace dostupná prozatím dostupná pouze na jedné platformě – iOS. Další miliony společnost vydělá ve chvíli, kdy do světa pustí i verzi pro konkurenční operační systém, tedy Android.

CEO Tatsumi Kimishima i přes velký příjem není ani zdaleka spokojen. Přibližně 5 % ze 78 milionů uživatelů zaplatilo za zbytek hry poplatek ve výši 9,99 dolarů. Výkonný ředitel očekával čísla poněkud vyšší, a to kolem 10 procent.

Kdy bude Super Mario Run pro Android?

Minulý rok, když společnost Nintendo představila zbrusu novou hru Super Mario Run pro iOS, také prohlásila, že se titulu dočkáme i na Androidu. Nyní konečně víme, kdy se návratu této legendy dočkáme – podle Nintendo America bude Super Mario Run pro Android dostupné již v březnu.

Mario pro Android bude samozřejmě totožný s verzí pro iOS. Hra je tedy zcela zdarma, ovšem pro otevření dalších funkcí budete muset zaplatit 10 dolarů, což je asi 200 korun. Ještě předtím, než bude samotná hra oficiálně venku, můžete se předběžně zaregistrovat pro dostupné beta verze a tak dále.

super-mario-run

Zdroj

Dnes nejčtenější

.