• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Další důležitá bezpečnostní aktualizace, tentokrát pro majitele Galaxy S5

  Vývojáři v Samsungu mají v tomto období opravdu napilno. Téměř každý měsíc nyní připravují nové aktualizace pro své nové a zároveň i staré modely. Nyní se nového updatu dočkají majitele dva roky staré vlajkové lodě.

  Nová aktualizace má asi kolem 30 MB a dostupná bude pouze pro majitele telefonu Samsung Galaxy S5. Jedná se o velmi důležitý update, neboť opravuje bezpečnostní díry v systému. Ihned, jakmile vás operační systém Android vyzve v oznámení ke stažení a instalaci balíčku, neváhejte a stahujte. Samotný Samsung své fanoušky a zákazníky nabádá k tomu, aby aktualizaci stáhli.

  Zajímavé však není ani tak to, že Samsung pracuje na nové bezpečnostní záplatě, jako spíš to, kde bude aktualizace dostupná. Instalační balíček bude k dispozici ke stažení pouze pro Evropu. Z toho vyplývá, že telefony z ostatních trhů jsou buď již dávno aktualizovány, anebo vůbec postiženy nebyly.

  Chcete-li zjistit, zda je novinka pro váš stroj připravena, jednoduše přejděte do Nastavení > O zařízení > Stáhnout aktualizace ručně. Případně pak můžete počkat na oznámení, které vás vyzve ke stažení a následné instalaci 30 MB balíčku. Pro instalaci však musíte mít baterii nabitou minimálně na 50 %.

  Zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online