Zavřít reklamu

Už dříve nám bylo potvrzeno, že jihokorejská společnost Samsung neodhalí svou novou vlajkovou loď pro rok 2017 na Mobile World Congressu, nýbrž na konci měsíce března. Tato informace nám byla poskytnuta díky oficiální tiskové konference Samsungu. 

Nicméně, nejedná se o jedinou zprávu, kterou jsme získali. Podle všeho bychom se mohli dočkat zcela nových bezdrátových sluchátek. Tato sluchátka by měla být prodávaná pod označením Active Noise Cancelling. Bude se však jednat „pouze“ o zlepšenou verzi doposud prodávaných ANC.

Korejský výrobce slibuje u nových sluchátek snížení okolního hluku, a to až o neuvěřitelných 20 dB pro lepší zážitek. Bezdrátová sluchátka budou disponovat také se zcela novou funkcí Talk-In Mode. Ta uživatelům umožní vnímat okolní zvuk, a to ve chvíli, kdy na ně bude kolemjdoucí volat jménem.

Podle zdroje bude sluchátka Level In ANC dostupné ve chvíli, kdy dojde k oficiálnímu vypuštění Galaxy S8. Cena by se měla pohybovat okolo 130 eur. Dostupná budou také hned v několika verzích – červené, zelené, stříbrné a černé.

Samsung

Zdroj: GSMArena

Dnes nejčtenější

.