Zavřít reklamu

Před několika dny, mimořádný tipař Evan Blass prostřednictvím Twitteru prozradil, jak by ve finále mohlo vypadat nové Galaxy S8. Této informace se samozřejmě chopilo hned několik světových designérů, kteří se snažili co nejlépe zpracovat finální podobu vlajkové lodě od Samsungu.

Jedna z finálních prací se dostala i na internet a vypadá velmi, opravdu velmi dobře. Vezmeme-li veškeré dosud uniklé zprávy, ohledně nového telefonu, získáme vskutku reálnou představu o tom, jak by model Galaxy S8 mohl ve skutečnosti vypadat. Nový render je o mnoho přesvědčivější, než předchozí koncepty.

Nekonečný displej..

Na přední straně telefonu je krásně vidět zakřivený displej, který vytváří takzvanou nekonečnou plochu. Samozřejmostí pak je tlačítko pro vypnutí či zapnutí displeje a také pro nastavení hlasitosti – to vše na levé straně zařízení. Na pravé straně telefonu se pak nachází pouze jedno jediné tlačítko, díky kterému uživatel aktivuje nového hlasového asistenta Al Bixby. Na zadní straně je umístěn jeden jediný objektiv fotoaparátu, který doplňuje LED dioda a čtečka otisků prstů.

Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 bude s největší pravděpodobností vybaven 5,8palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1440 x 2560 px. Americká verze telefonu bude disponovat procesorem Snapdragon 835, pro Evropu bude dostupná varianta s Exynos čipem. Zařízení bude vybaveno 6 GB operační pamětí a minimální vnitřní kapacitou 64 GB (pro dokumenty, hudbu, aplikace, atd..). Na spodní straně můžeme očekávat nový USB-C port a 3,5 mm jack konektor. Certifikace IP68 pro odolnost vůči vodě a prachu je pak samozřejmostí.

Galaxy S8

Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější

.