• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus budou disponovat větší kapacitou baterie

  První spekulace ohledně kapacity akumulátorů nových vlajkových lodí, tedy Galaxy S8 a S8 Plus, k nám dorazila již minulý týden. Prohlašovalo se, že klasická menší verze nabídne kapacitu baterie 3 000 mAh, zatímco větší verze Plus 3 500 mAh. O této informaci nás informoval Evan Blass. To je ovšem poněkud málo, protože telefony budou disponovat 5,8 a 6,2palcovým displejem.

  To je navíc důvod, proč se k nám dostávají další zprávy ohledně této části zařízení. Nejnovější spekulace pochází až z Koreje a podle jednoho ze zaměstnanců budou baterie 3 250 mAh a 3 750 mAh, přičemž menší kapacitu získá Galaxy S8 a větší Galaxy S8 Plus.

  Vzhledem k tomu, co se Samsungu stalo s prémiovým modelem Note 7, nemusí být tyto kapacity konečné. Samsung si bude muset na nových modelech dát opravdu záležet, takže je velmi těžké se stoprocentní jistotou potvrdit informaci, že „es-osmičky“ budou mít vyšší kapacitu baterie.

  Kromě toho bude procesor pro Galaxy S8 vyroben novou 10nanometrovou technologií, což z čipu dělá rychlejší a méně energeticky náročný procesor.

  Zdroj

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online