Zavřít reklamu

Jeden z nejlepších grafiků Lee Kingway sesbíral veškeré dosud uniklé informace ohledně nové vlajkové lodě Galaxy S8 a přišel se vskutku uměleckým konceptem. Jedná se zároveň o vůbec nejpřesvědčivější a nejkrásnější „únik“ za poslední týdny. Jestliže by takto nový Samsung telefon opravdu vypadal, ne jeden jablíčkář by po něm sáhl.

Koncept v podání Lee Kingwaye má vše, co od telefonu očekáváme – štíhlé horní a spodní rámy, takzvaný nekonečnou plochu a chybějící fyzické Home tlačítko. To vše doplňuje skvěle vyhlazené barvičky, modrá, bílá a černá. Grafik uvádí, že se navíc jedná o AMOLED displej, který Samsung také použije.

Při pohledu kolem konstrukčních stran najdeme vyhrazené hardwarové tlačítko pro spuštění nového hlasového asistenta Bixby, a to na levé straně zařízení. Na spodní straně nechybí nový USB-C port a dokonce ani 3,5 mm jack konektor, díky bohu. Vzhledem k tomu, že o fotoaparátech vlajkové lodi pro rok 2017 nepadlo ani slovo, rozhodl se grafik zachovat původní z Galaxy S7. Na zadní straně najdeme taktéž přisvětlovací LED diodu, které může skvěle posloužit i pro měření srdečního tepu.

Lee Kingway na zadní straně umístil také skener otisků prstů, a to pouze pro pojištění, že by spekulace o čtečce otisků prstů v displeji byly mylné. V každém případě se jedná o skvělý přírodní úkaz – grafik si se svým konceptem opravdu vyhrál, má prostě talent ten kluk. Co myslíte vy? Líbil by se vám takový Samsung Galaxy S8? Nám rozhodně ano!

Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.