• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Koncept Galaxy S8: po takovém telefonu by i jablíčkář sáhl

  Jeden z nejlepších grafiků Lee Kingway sesbíral veškeré dosud uniklé informace ohledně nové vlajkové lodě Galaxy S8 a přišel se vskutku uměleckým konceptem. Jedná se zároveň o vůbec nejpřesvědčivější a nejkrásnější „únik“ za poslední týdny. Jestliže by takto nový Samsung telefon opravdu vypadal, ne jeden jablíčkář by po něm sáhl.

  Koncept v podání Lee Kingwaye má vše, co od telefonu očekáváme – štíhlé horní a spodní rámy, takzvaný nekonečnou plochu a chybějící fyzické Home tlačítko. To vše doplňuje skvěle vyhlazené barvičky, modrá, bílá a černá. Grafik uvádí, že se navíc jedná o AMOLED displej, který Samsung také použije.

  Při pohledu kolem konstrukčních stran najdeme vyhrazené hardwarové tlačítko pro spuštění nového hlasového asistenta Bixby, a to na levé straně zařízení. Na spodní straně nechybí nový USB-C port a dokonce ani 3,5 mm jack konektor, díky bohu. Vzhledem k tomu, že o fotoaparátech vlajkové lodi pro rok 2017 nepadlo ani slovo, rozhodl se grafik zachovat původní z Galaxy S7. Na zadní straně najdeme taktéž přisvětlovací LED diodu, které může skvěle posloužit i pro měření srdečního tepu.

  Lee Kingway na zadní straně umístil také skener otisků prstů, a to pouze pro pojištění, že by spekulace o čtečce otisků prstů v displeji byly mylné. V každém případě se jedná o skvělý přírodní úkaz – grafik si se svým konceptem opravdu vyhrál, má prostě talent ten kluk. Co myslíte vy? Líbil by se vám takový Samsung Galaxy S8? Nám rozhodně ano!

  Zdroj: PhoneArena

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online