• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Donald Trump bude i nadále používat Galaxy S4, iPhone 7 není tolik bezpečný

  V minulém týdnu jsme psali o nově zvoleném prezidentovi Donaldovi Trumpovi, jehož mobilní přístroj nás poněkud zarazil. I přesto, že je Trump nejbohatší americký prezident vůbec, používá starší model Galaxy S4. To se samozřejmě nelíbí vládě jako takové, jelikož může dojít k jednoduchému odcizení soukromých a citlivých dat.

  Vše však měl vyřešit o něco bezpečnější iPhone 7, který by byl navíc vybaven speciálním bezpečnostním softwarem. Nicméně, Donald Trump se na toto slyšet nenechal a i nadále používá tři roky starý Samsung Galaxy S4.

  Pokud se podíváme do historie prezidentů USA, zjistíme, že například takový Barack Obama o Androidu ví své. Ten totiž ve svém působení používal stejný telefon, jako jeho nový nástupce. Každopádně, i přesto, že Donald Trump používá starý model, má jej vybavený speciálním bezpečnostním softwarem, který má za úkol chránit jeho data před potenciálními útoky.

  Žádné příchozí volání

  Trump Galaxy S4 navíc používá z dalších bezpečnostních důvodů. Podle všeho nepřijímá příchozí volání a další. Telefon dále nepracuje jen tak s nějakými aplikacemi, pro připojení používá SIPRNET, což jsou přísně utajované sítě americké armády. Galaxy S4 Donalda Trumpa je mnohem více bezpečnější, než dnešní iPhony 7.

  Stejným procesem si prošel i Barack Obama, který navíc při svém nástupu používal Windows Phone 7. Abych vše uvedl na pravou míru. Samotný Microsoft napsal na Twitteru Obamovi „chceš cool telefon? Máme pro tebe jeden s Windows Phone 7“.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online