Zavřít reklamu

Na Samsung se v poslední době lepí jedna smůla za druhou. Nejdříve ji zatopil prémiový loňský model Galaxy Note 7, nyní pro změnu vlajková loď Galaxy S7 Edge. Noční můra tak pro jihokorejského výrobce pokračuje i nadále.

Velmi divný problém momentálně trápí další významný Samsung telefon. Firma na včerejší tiskové konferenci připustila, že se jedná o rozšířený problém. Zdá se totiž, že si mnozí majitelé „es-sedmiček“ stěžují na svislé růžové linie, které se objeví na displejích zařízení. První zprávy se k nám o tomto problému dostaly již v loňském létě, takže to nevypadá, že by o tom Samsung nevěděl.

Jedná se s největší pravděpodobností o rozšířený problém, protože ohlasy pocházejí z celého světa. Podle dostupných informací se po reklamaci u zdejších maloobchodníků měnil rovnou celý model, což je velmi dobrý přístup a řešení. Samozřejmě majitelé musí mít stále platnou záruku, aby vůbec své zařízení mohli reklamovat.

Samsung-display

Hned několik uživatelů na fórech AT&T, Verizon, O2 UK, Telstra (Austrálie), Vodafone (Německo a Nizozemsko) a dalších webových stránek na tento problém upozornilo. Doslova velká lavina diskuze se také spustila na sociální síti Reddit.

Jestliže jde o problém, nemůže se jednat o softwarovou chybu, nýbrž hardwarovou. Někteří domácí kutilové však našli řešení, která problém dočasně vyřeší. Pokud se na vašem Galaxy S7 Edge objevila růžová svislá linka, zkuste resetovat zobrazení v servisním menu, a to vytočením *#0*# a klepněte na červené, zelené a modré barvy – tento způsob nemusí fungovat napoprvé, takže akci několikrát opakujte.

Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.