Zavřít reklamu

Nový mobilní telefon značky finského výrobce Nokia s operačním systémem Android, tedy Nokia 6 abych byl přesný, byl v Číně během jedné minuty vyprodán. Od společnosti se mimo jiné nyní očekává, že oznámí minimálně ještě jedno chytré zařízení se systémem od Googlu. S největší pravděpodobností by k tomuto oznámení a představení mělo dojít již na Mobile World Congressu 2017, tedy příští měsíc. Tímto zařízením podle všeho bude nová Nokia Heart, která se nyní objevila v GFXBench databázi.

nokia-heart

Na tuto informaci upozornil zahraniční server MobileKaPrice, který odhalil hned několik klíčových parametrů nového telefonu. Očekávat bychom u novinky měli 5,2palcový displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, okta-procesor od Qualcommu, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště a 12megapixelový zadní fotoaparát. Nalijme si sklenku čistého vína a přiznejme si, že se nejedná o nic převratného. Ovšem dobrou zprávou je, že se jej dočkáme i na více trzích a poháněn bude Androidem 7.0 Nougat.

Dosud nemáme žádné informace o tom, kolik by mohlo zařízení od finského výrobce stát. Podle odhadů redaktora Todda Haseltona ze serveru TechnoBuffalo by se cena měla pohybovat okolo 100 dolarů.

Nokia-6-2

Zdroj:TechnoBuffalo

Související články

Dnes nejčtenější

.