• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Nový telefon Nokia Heart spatřen v databázi GFXBench!

  Nový mobilní telefon značky finského výrobce Nokia s operačním systémem Android, tedy Nokia 6 abych byl přesný, byl v Číně během jedné minuty vyprodán. Od společnosti se mimo jiné nyní očekává, že oznámí minimálně ještě jedno chytré zařízení se systémem od Googlu. S největší pravděpodobností by k tomuto oznámení a představení mělo dojít již na Mobile World Congressu 2017, tedy příští měsíc. Tímto zařízením podle všeho bude nová Nokia Heart, která se nyní objevila v GFXBench databázi.

  Na tuto informaci upozornil zahraniční server MobileKaPrice, který odhalil hned několik klíčových parametrů nového telefonu. Očekávat bychom u novinky měli 5,2palcový displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, okta-procesor od Qualcommu, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště a 12megapixelový zadní fotoaparát. Nalijme si sklenku čistého vína a přiznejme si, že se nejedná o nic převratného. Ovšem dobrou zprávou je, že se jej dočkáme i na více trzích a poháněn bude Androidem 7.0 Nougat.

  Dosud nemáme žádné informace o tom, kolik by mohlo zařízení od finského výrobce stát. Podle odhadů redaktora Todda Haseltona ze serveru TechnoBuffalo by se cena měla pohybovat okolo 100 dolarů.

  Zdroj:TechnoBuffalo

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online