Zavřít reklamu

Po důkladném testování nového Androidu 7.0, Samsung konečně uvolnil finální aktualizace pro aktuální vlajkové lodě Galaxy S7 a S7 Edge, ovšem pouze na vybraných trzích. Nyní jihokorejský výrobce navíc oznámil prostřednictvím svého oficiální blogu, že uvolní nový systém i pro spoustu dalších chytrých telefonů a tabletů.

Podle Samsungu se uživatele Androidu 7.0 Nougat dočkají na těchto zařízeních – Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy Tab A s S Pen, Galaxy Tab S2, Galaxy A3 a Galaxy A8. Majitelé těchto telefonů a tabletů výzvu pro aktualizaci dostanou již v první polovině roku 2017. Samsung se mimo jiné pochlubil i s novými funkcemi a přepracovaným UI prostředím – součástí updatu. Pokud se vám zdá, že novým systémem bude poháněna jen malá hrstka telefonů, tak jste na omylu. Samsung plánuje aktualizace i pro další modely, ovšem až v druhé polovině tohoto roku.

Každopádně, zpět k Androidu 7.0 v podání jihokorejské společnosti. Mezi hlavní novinky patří například přepracovaný design pro oznámení a rychlé nastavení (Wi-Fi, mobilní data, svítilna a další), vylepšený úsporný režim, zlepšená funkce Always On Display, a mnoho dalšího.

Samsung Android Nougat 7

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.