Zavřít reklamu

Když konkurenční Apple poprvé vydal iPhony s úhlopříčkou displeje 4,7 a 5,5”, vydala společnost také návod, jak jednoduše migrovat z operačního systému Android na iOS. Obdobně se v té době zachovala společnost Google, která vydala velmi jednoduchý návod pro přechod z iOS na Android. Během pár vteřin tak můžete zálohovat vaši hudbu, fotky, kontakty, nastavení emailů či zpráv. 

Pro příklad, k překopírování fotek stačí na iOS nainstalovat aplikaci Google+ a zaškrtnout v ní položku „Automatické zálohování“. Vaše fotografie se pak nahrají na Cloud, odkud si jednoduše překopírujete obsah do vašeho Android zařízení.

Překopírujte svá data z iOS ve 3 krocích

  1. Vaším vůbec prvním krokem bude si nainstalovat na iOS zařízení aplikaci Google Drive, a to přímo z App Storu. Po úspěšném stažení a nainstalování se do aplikace přihlaste pomocí Google účtu, tedy Gmail. Jestliže tento účet ještě nemáte, můžete si ho zdarma založit. Pakliže máte Google Drive nainstalovaný, aktualizujte si jej na nejnovější verzi.
  2. V aplikaci si poté vyberte kategorie dat, která chcete přenést z iOS do Android telefonu či tabletu. To uděláte tak, že přejdete do Menu>Nastavení>Zálohování. Následně vyberte data a klikněte na tlačítko „Start Backup“ vpravo dole.
  3. Přihlaste se do svého Android telefonu či tabletu, a to pomocí Google účtu (Gmail). Ujistěte se však, že se jedná o stejný účet, kterým jste zálohovali data z iOS.

A to je vše. Po přihlášení do vašeho nového Android zařízení se veškerá data automaticky synchronizují a vy budete moct dále pracovat, tak jako na iOS.

5woypQD

Dnes nejčtenější

.