Zavřít reklamu

Do teď jsme byli doslova bombardováni fotografiemi zachycující nové Galaxy S8 a je velmi obtížné určit, které z nich lze považovat za pravdivé. Nicméně, všechny dosavadní „rumory“ byly de facto stejné – představovaly nám neustále jeden a ten samý design, žádný Home button a žádné rámečky. 

Nyní se na webu MobileFun vynořil obrázek, který poukazuje velmi důležitý aspekt nové vlajkové lodi. Jestliže je informace pravdivá, mohli bychom se nakonec u nových telefonů Galaxy S8 a S8 Plus dočkat čtvrtého fyzického tlačítka.

Dosud jsme slýchali nespočet informací o tom, že Samsung do letošních modelů nasadí zcela novou hlasovou asistentku Bixby, a k tomu bude sloužit nové, čtvrté tlačítko. Onen hardwarový prvek bude sloužit ke spuštění právě hlasového asistenta. Na snímcích je také zřejmé, že se Samsung rozhodl umístit čtečku otisků prstů ihned pod samotný displej. Společnost Synaptics nedávno představila takový snímač, který lze umístit přímo pod sklo. Toho by Samsung mohl využít a implementovat jej do nového stroje pro rok 2017.

Leak-4

Galaxy S8

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.