• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Samsung Galaxy S8 nabídne nové čtvrté tlačítko. K čemu bude sloužit?

  Do teď jsme byli doslova bombardováni fotografiemi zachycující nové Galaxy S8 a je velmi obtížné určit, které z nich lze považovat za pravdivé. Nicméně, všechny dosavadní „rumory“ byly de facto stejné – představovaly nám neustále jeden a ten samý design, žádný Home button a žádné rámečky. 

  Nyní se na webu MobileFun vynořil obrázek, který poukazuje velmi důležitý aspekt nové vlajkové lodi. Jestliže je informace pravdivá, mohli bychom se nakonec u nových telefonů Galaxy S8 a S8 Plus dočkat čtvrtého fyzického tlačítka.

  Dosud jsme slýchali nespočet informací o tom, že Samsung do letošních modelů nasadí zcela novou hlasovou asistentku Bixby, a k tomu bude sloužit nové, čtvrté tlačítko. Onen hardwarový prvek bude sloužit ke spuštění právě hlasového asistenta. Na snímcích je také zřejmé, že se Samsung rozhodl umístit čtečku otisků prstů ihned pod samotný displej. Společnost Synaptics nedávno představila takový snímač, který lze umístit přímo pod sklo. Toho by Samsung mohl využít a implementovat jej do nového stroje pro rok 2017.

  Zdroj: SamMobile

  Diskuze

   Dobrý den chci se zeptat za nový asistent bude Galaxy S8 rozumět česky nebo Jakým jazykem s ním musím mluvit Děkuji za odpověď

   Reagovat

   Ahoj Zbyňku. Tohle je celkem zajímavá otázka, ale bohužel pro ní nemám momentálně odpověď. Každopádně, jakmile budeme vědět více informací, budeme Vás o tom samozřejmě informovat prostřednictvím článku.
   Nicméně, podle mého názoru bude chtít Samsung konkurovat Applu, tudíž bychom mohli češtinu očekávat – ne ihned, ale časem ano! :-)

   Hezký den.

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online