Zavřít reklamu

Tchajwanský výrobce HTC si pro nás připravil zbrusu nová zařízení, mezi které patří HTC U Ultra a U Play. První zmiňovaný přístroj přichází s designem, kterému společnost říká Liquid Surface. Samotný design nabízí prvky konkurenčního LG V20, zato přístroj disponuje skvělými hardwarovými parametry, které jistě nezklamou. 

HTC samozřejmě doufá, že oba modely pomůžou společnosti k lepším finančním výsledkům, neboť to je právě odvětví, ve kterém se výrobci již několik let nedaří. Chialin Chang, což je prezident HTC Global Series, prohlásil, že se společnost bude maximálně snažit, aby právě nové telefony byly prodávanější, než HTC M.

Řada U bude nabízet jen ty nejlepší a nejdražší přístroje, které firma dokáže vyprodukovat. To znamená, že do této kategorie bude spadat i dosud nepředstavená vlajková loď HTC 11. Samozřejmě bude firma i nadále vyvíjet zařízení pro řadu Desire, takže zákazníci budou mít i nadále z čeho vybírat. Jedná se o další pokus, kterým se inženýři snaží přilákat nové zájemce. Hlavně aktuální vlajková loď oproti konkurenci zaostává téměř ve všech ohledech, tudíž se případná změna hodí.

HTC-U-Ultra_3V_SapphireBlue

Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.