Zavřít reklamu

Nová vlajková loď Galaxy S8 klepe pomalu a jistě na dveře, a tak není divu, že se na internetu neustále objevují nové a nové spekulace. Nejdříve jsme se dočkali „finální“ podoby a nyní konečně známe datum představení.

Samsung po velkém neúspěchu Galaxy Note 7 musí opět vrátit společnosti dobrou a slavnou pověst, kterou ještě před celým fiaskem měla. Skvělou zprávou pro koncové zákazníky je, že „es-sedmička“ nabídne velký displej bez rámečků, brutální výkon a čtečku otisků prstů umístěnou přímo v samotném zobrazovacím panelu. Samsung se navíc snaží o nějakou tu (r)evoluci, tudíž můžeme očekávat zcela nové funkce telefonu.

Samsung Galaxy S8 bude oznámen již 15. dubna tohoto roku. Původně se mělo za to, že jej výrobce představí na největší technologické akci světa, tedy MWC v Barceloně. Ovšem tomu podle všeho nakonec nedojde. Zařízení bude disponovat procesorem od Qualcommu, a to Snapdragonem 835, displejem typu Super AMOLED, baterií Galaxy Note 7 (podobná výrobní technologie), a velmi pravděpodobně i 8 GB RAM.

gs8-ghostek-3

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.