Zavřít reklamu

Dalo by se říci, že je Xiaomi Mi Mix skvělým důkazem nové budoucnosti, která nás za pár let čeká. Telefon téměř bez žádných rámečků, velký displej, brutální výkon a dostačující fotoaparát. Ano, přesně takovýto telefon vytvořila společnost, která ještě nedávno vydělávala (a stále vydělává) kopírováním konkurenčních značek – Apple a Samsung. 

Xiaomi kdysi představilo výkonný telefon, který vypadal úplně stejně, jako iPhone. Stejnojmenná firma navíc vydala zařízení se stylusem, které by jako z oka Galaxy Note 7 vypadlo. A tak dále. Nicméně, tentokrát výrobce zabodovalo a dokázalo, že krapet té kreativity vlastně v sobě má – důkazem toho je Mi Mix.

Velkým paradoxem však je, že se nemůže prodávat ve Spojených státech a nikdy ani nebude. Zařízení bylo vůbec poprvé představené v Číně, říjnu roku 2016. Na první pohled se může zdát, že výrobce šel vlastní cestou. Ale opak je pravdou. Xiaomi Mi Mix porušuje tolik patentů, že nemůže být prodáváno v USA. Na tuto problematiku se rozhodl zaměřit Michael Fisher, který detailně popisuje každou funkci telefonu:

xiomi-mi-mix
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: BGR

Související články

Dnes nejčtenější