• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Xiaomi Mi Mix porušuje tolik patentů Applu a Samsungu, že jej výrobce nesmí prodávat!

  Dalo by se říci, že je Xiaomi Mi Mix skvělým důkazem nové budoucnosti, která nás za pár let čeká. Telefon téměř bez žádných rámečků, velký displej, brutální výkon a dostačující fotoaparát. Ano, přesně takovýto telefon vytvořila společnost, která ještě nedávno vydělávala (a stále vydělává) kopírováním konkurenčních značek – Apple a Samsung. 

  Xiaomi kdysi představilo výkonný telefon, který vypadal úplně stejně, jako iPhone. Stejnojmenná firma navíc vydala zařízení se stylusem, které by jako z oka Galaxy Note 7 vypadlo. A tak dále. Nicméně, tentokrát výrobce zabodovalo a dokázalo, že krapet té kreativity vlastně v sobě má – důkazem toho je Mi Mix.

  Velkým paradoxem však je, že se nemůže prodávat ve Spojených státech a nikdy ani nebude. Zařízení bylo vůbec poprvé představené v Číně, říjnu roku 2016. Na první pohled se může zdát, že výrobce šel vlastní cestou. Ale opak je pravdou. Xiaomi Mi Mix porušuje tolik patentů, že nemůže být prodáváno v USA. Na tuto problematiku se rozhodl zaměřit Michael Fisher, který detailně popisuje každou funkci telefonu:

  Zdroj: BGR

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online