• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Samsung obdržel na konferenci CES2017 přes 120 ocenění

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Na letošní konferenci spotřební elektroniky CES2017 Samsung prozatím obdržel více než 120 ocenění napříč všemi kategoriemi. V konkurenci čítající téměř 4 000 firem, jenž letos představují své výrobky, je to neuvěřitelný úspěch.

  Elektronický gigant převalcoval konkurenty především v kategoriích udělujících se za nejlepší inovace, moderní designové zpracování, ale i za uživatelskou přívětivost.

  „Uplynulý rok se nesl ve znamení technologických inovací, unikátních vývojářských projektů a designového zpracování produktů. Konference CES letos slaví 50 let a je neuvěřitelné sledovat vývoj a úspěchy našich produktů,“ komentoval úspěch Gregory Lee, CEO Samsungu v Severní Americe.

  Získané ocenění Samsung na konferenci CES 2017

  Mezi oceněné produkty patří například nová QLED televize, jež si odnesla neuvěřitelných 20 cen, z toho mezi nejvýznamnější patří CES Innovation Awards, Reviewed.com Editor´s Choice Award nebo HD Guru CES Top Picks Award.

  Nová Lifestlye TV, designovaná, aby vypadala jako pouhý obraz na zdi, překvapivě neobdržela ocenění za design, ale i přesto se může pyšnit oceněním Best of Innovation award from CTA.

  Za zmínku stojí i ocenění Digital Trend TopTech of CES a BGR´s Best Laptop sof CES pro nový Chromebook Plus a Chromebook Pro.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články

  HighSky - Obchodujte online