Zavřít reklamu

Konference CES2017 letos přinesla mnoho inovací, ale jednou z nejzásadnějších je bezesporu první herní notebook značky Samsung nesoucí název Odyssey. Špičkový design a nadprůměrný hardware přináší  doposud nepoznané herní zážitky. Odyssey bude k dostání ve dvou verzích – 17.3 palců v černé barvě a 15.6 palců v černé a bílé.

„Odyssey byl vyvíjen ve spolupráci s předními profesionálními hráči ve snaze zajistit co možná největší prožitek pro milovníky her každé úrovně,“ popisuje nový produkt vicepresident obchodního týmu YoungGyoo Choi. „Hráči po celém světě dnes nehledají pouze krabici se součástkami, ale také ergonomický a moderní design zařízení.“

Kromě obvyklé herní výbavy Odyssey disponuje pokročilým systémem chlazení HexaFlow Vent nebo ergonomicky zakřivenými čepičkami kláves a podsvícením WSAD kláves. Kromě HW výbavy se uživatelé mohou těšit i na P2P komunikaci s chytrými zařízenimi.

Hardwarové vybavení

Obě konfigurace Odyssey nabízí čtyřjádrové procesory i7 série Kaby Lake, a 512GB SSD + 1TB HDD disky. U většího modelu dále nalezneme 64GB DDR4 ve 4 slotech, u menší 32 GB DD4 ve dvou slotech.

Těšit se můžeme také na grfickou karty NVIDIA GTX 1050 GDDR5 2/4GB (v nižší konfiguraci). Grafická karta pro 17.3 palcový model ještě nebyla potvrzena.

Oba modely obsahují obyvklé vstupy jako USB 3.0, HDMI, LAN, u větší konfigurace najdeme i USB C.

Snad jediný nedostatek je trochu vyšší váha (3,79kg a 2,53kg), ale to se u herních notebooků očekává a nemusí to být nutně překážkou.

Cena bohužel ještě nebyla oznámena, ale pro nadšence je možné oba moduly testovat na veletrhu CES2017, kde byl Odyssey před několika dny představen.

cov

 

Zdroj: Samsung News

Dnes nejčtenější

.