Zavřít reklamu

V roce 2017 se společnost Samsung bude soustředit na další rozvoj svého portfolia chytrých televizorů, jež lidem poskytují jednoduchý a jednotný uživatelský zážitek, který vyžadují pro veškerý zábavní obsah – bez ohledu na to, kdy a kde si jej chtějí dopřát. Například s chytrým dálkovým ovladačem mohou spotřebitelé ovládat většinu zařízení připojených k televizoru.

V letošním roce se rozhraní Smart Hub rozšířilo i na chytré telefony prostřednictvím nové a vylepšené aplikace Smart View, jež nyní na své domovské stránce nabízí ucelený přehled veškerého dostupného obsahu. Spotřebitel tak může používat svůj mobilní telefon k výběru a spuštění oblíbených televizních programů nebo služeb videa na vyžádání (VOD) na televizoru prostřednictvím mobilní aplikace Smart View. Spotřebitelé si také mohou na svém mobilním telefonu nastavit upozorňování na informace o oblíbeném obsahu, například vysílací časy a dostupnost programů.

Společnost Samsung rovněž představila dvě nové služby pro chytré televizory: službu Sports, která zobrazuje individuálně nastavitelný přehled zákazníkových oblíbených sportovních klubů a jejich nedávných a chystaných soutěží a zápasů, a službu Music, která mimo jiné dokáže rozpoznat, které písně se právě živě hrají v televizních pořadech.

Samsung

Související články

Dnes nejčtenější

.