Zavřít reklamu

V minulém roce se nám Samsung pochlubil se zcela novou řadou chytrých ledniček Family Hub 1.0. Dalo by se říci, že se jednalo o velmi úspěšnou řadu. Na tento úspěch chce samozřejmě jihokorejský výrobce navázat, a tak v rámci letošního CESu přichází s novou generací, která přináší hned několik vylepšení. 

Co vás na první pohled zaujme u nové generace Family Hub 2.0, je rozhodně velký dotykový displej, jehož úhlopříčka činí 21,5 palců. Ten je pak integrovaný vertikálně přímo ve dveřích, jak můžete vidět na obrázku níže.

Na trh se dostane hned šest různých modelů, které disponují s novými technologiemi, mezi které patří například hlasové ovládání (zvládne několik základních věcí – informace o počasí, objednávku jídla, zobrazit kalendář a další). Největší chloubou pak je propojení ledničky s internetem. Celá rodina se pak může přihlásit se svým účtem, díky čemuž pak může každý uživatel na jednom místě vidět rozvrh celé skupiny. Tato funkce může pomoct pro snadnější plánování.

Lednička disponuje další skvělou vychytávkou, která je pro lenochy jako dělaná. Přímo z ledničky je totiž možné objednávat jídlo, což je možné provést i pomocí hlasu. Samozřejmě tento úkon lze provést ve chvíli, kdy máte nainstalované určité aplikace, které toto podporují. Rádi posloucháte hudbu? Výborně, Family Hub 2.0 podporuje Spotify, takže můžete při vaření poslouchat svůj oblíbený playlist. Cena nové generace 2.0 se pohybuje okolo 157 000 Kč s DPH.

Family Hub 2
GetThumbNail

Zdroj: Samsung

Dnes nejčtenější

.