Zavřít reklamu

Nejvýznamnějším zařízením nové řady je UHQ (Ultra High Quality) audio – vlastní technologie společnosti Samsung, která zprostředkovává  bohatý a prokreslený 32bitový zvuk z libovolného zdroje s 8- až 24-bitovým audio zdrojem. 

UHQ audio dokáže zdokonalit (funkce upscaling) kvalitu audio zdrojů až na 32 bitů jak pro pevné, tak pro bezdrátové připojení. 32 bitový zvuk je tak daleko blíže originální nahrávce, než je tomu u kvality HD. Samsung současně vyvinul take vlastní audio algorytmy, které zajišťují dokonalý zvuk využitím  inteligentních technologií, které byly speciálně vyvinuty v americkém audio studiu Samsung.

Samsung audio zařízení jsou vybavena technologií „Distortion Cancelling“, která redukuje zvukové nepřesnosti tím, že dopředu předpovídá pohyb vnitřních reproduktorů a ovládá jednotky s cílem přinášet dokonalý zvuk. Tento efekt funguje velmi dobře na basovém reproduktoru, který reprodukuje silný, ale méně pronikavý zvuk a méně předvídatelný než jiné reproduktorové jednotky. Ve výsledku je tak zvuk stabilní a čistý.

Mezi nové zvukové profily Samsungu patří též profil „Wide-band Twitter“, který rozšiřuje a prohlubuje tzv. „Sweet spot”, tedy prostor, kde si posluchač vychutná ideální zvuk.  Dalším prvkem nového profilu je „Krystalový zesilovač”, který odstraňuje ruchy a díky tomu si posluchači mohou vychutnat nejpřesnější zvuk na všech zařízeních nové řady.

Samsung

 

Dnes nejčtenější

.