Zavřít reklamu

Nový model M9500 je vynikající UHD Blu-Ray přehrávač mediálního obsahu. Díky integraci technologií Bluetooth® Wireless Streaming Support a Samsung Smart Remote v rámci ekosystému UHD poskytuje tento přístroj optimalizovaný pro HDR ideální divácký zážitek v rozlišení UHD. Prostřednictvím nového režimu Private Cinema lze zvuk televizoru M9500 přesměrovat do vlastních sluchátek, což vám v kterýkoli okamžik poskytne flexibilitu při sledování HDR obsahu na vašem televizoru bez ohledu na to, co se kolem vás děje.

Kromě těchto funkcí analyzuje přehrávač UHD Blu-ray zdroj právě přehrávaného obsahu a automaticky nastaví televizní obrazovku i audio systém na optimální úroveň výběrem nejvhodnějšího režimu – např. HDR, Atmos nebo DTS-X. To znamená, že si spotřebitelé nyní mohou bez problému vychutnávat obsah, který chtějí, aniž by museli měnit nastavení v nabídkách televizoru a audio systému.

Novinkou roku 2017 je u přehrávače UHD Blu-ray lepší integrace s mobilními řešeními společnosti Samsung, což dává uživatelům možnost vychutnat si své oblíbené Blu-ray tituly i na mobilních zařízeních. S funkcí 360 stupňů mohou uživatelé na svém mobilním zařízení vytvořit obsah a následně 360-stupňové fotografie a videa, které zachytily pomocí UHD Blu-ray přehrávače, zobrazit na jakémkoli televizoru.

UBD-M9500-01
UBD-M9500-02
UBD-M9500-03
UBD-M9500-04

Dnes nejčtenější

.