Zavřít reklamu

Společnost Samsung také oznámila novou zvukovou technologii, která reaguje na potřeby příznivců zvuku v hi-fi kvalitě – jedná se o technickou novinku, která si již v oboru vydobyla chválu i uznání.Nový bezdrátový reproduktor H7 od společnosti Samsung, který podporuje 32 bitový zvuk v ultravysoké kvalitě, získal za svou vynikající zvukovou kvalitu provázenou špičkovým designem a jedinečným uživatelským zážitkem na veletrhu CES® 2017 cenu za inovaci. Tento milník dále posiluje vedoucí postavení společnosti Samsung v této kategorii a inovátorské produkty, které společnost vyvíjí.

Oceněná technologie 32 bitového zvuku v UHQ kvalitě nabízí ve spojení s reprodukcí basů až do frekvence 35 Hz pokrytí zvukového rozsahu vnímaného lidským uchem v celém jeho rozsahu od vysokých frekvencí až po hluboké.

Bezdrátový reproduktor H7 společnosti Samsung nabízí také špičkový design s mnoha inovacemi včetně elegantního a moderního kovového povrchu, takže osloví i ty nejnáročnější zákazníky. To vše v kompaktním vnějším provedení v retrostylu, díky němuž se hudba může stát středobodem každé místnosti.

Design reproduktoru dále nabízí intuitivnější ovládání pomocí otočného ovladače. Otáčením ovladače mohou uživatelé ovládat nejen hlasitost, ale také vybírat skladby ze svého oblíbeného playlistu, nebo zvolit některou ze služeb nabízejících streamovanou hudbu.

H7-silver-(2)
Zdroj: Redakce Samsung Magazine
H7-silver-(1)
Zdroj: Redakce Samsung Magazine
H7-Charcoal
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější