Zavřít reklamu

Samsung SDI musí kvůli fiasku, které způsobil Galaxy Note 7, čelit obrovskému mediálnímu tlaku. Na to samozřejmě inženýři a nejvyšší šéfové reagovali a své zaměstnance se rozhodli maximálně motivovat, aby pokračovali ve své skvělé práci.

„Měli bychom vytvořit firemní kulturu, kde bude hrát hlavní roli bezpečnost. Všichni odvádí skvělou práci a je potřeba v ní pokračovat..“ prohlásil CEO společnosti, Cho Nam-Seong.

Korejský výrobce plánuje v novém roce rozšířit investice do výzkumu bezpečnosti, také zlepšit a přepracovat návrhy, výrobní metody a organizace.

„Konkurenční výrobci mají oproti nám velkou výhodu, protože vycházejí ze základní konkurenceschopnosti, tedy pokud jde vývoj, výrobu, kvalitu a cenu“

galaxy-note-7

Hlavní prioritou společnosti je zlepšit vývoj materiálu, budování standardního procesu vývoje a posílit kapacity jednotlivých poboček společnosti, a to i mimo Jižní Koreu. Samsung SDI také prohlásilo, že pokud dokáží zlepšit firemní kulturu, zjednoduší si tím komunikaci. Samsung SDI bylo mimo jiné obviněno a označeno jako hlavním viníkem, který stál za fiaskem Note 7, a to i přesto, že neexistují žádné důkazy.

Zdroj: PhoneArena

Související články

Dnes nejčtenější

.