Zavřít reklamu

Po těch všech důkazech a velkých studií za posledních několik let, je skoro nemožné racionálně argumentovat proti tomu, že Samsung začal své podnikání kopírováním Applu. Společnost dokonce vytvořila 132stránkový dokument, ve kterém popisuje, jak Apple okopíroval pixel po pixelu Samsung. Díky tomu technici mohli přepracovat Android tak, aby se více podobal iOS. 

Mnoho lidí označuje Samsung jen za jednu velkou kopii, někdo jej zase miluje. Tak či onak, je velmi malý pochyb o tom, že by si šla společnost mnohem více svou vlastní cestou, než tomu bylo v minulosti.

Za ta léte, Galaxy S a Galaxy Note telefony získaly širokou škálu nových funkcí, které jsou jedinečné pouze pro zařízení značky Samsung. A pokud bychom se měli bavit o doposud nepředstaveném Galaxy S8, tak ten nabídne velmi vzrušující funkce, které jste dost možná nikdy neviděli ani na iPhonu.

Dnes jsme vás informovali o procesoru, který z Galaxy S8 udělá naprosté dělo – bude úspornější a rychlejší. Nicméně, Steve Litchfield z All About Windows Phone dostal do rukou velmi zajímavou novinku, kterou může být obohacen právě nový model.

Galaxy S8

Velkou otázkou však je, proč je novinka o Galaxy S8 zrovna na blogu Windowsu? Nová funkce totiž nabízí něco, co Microsoft implementoval do svého Windowsu, tedy Continuum. Buďme upřímní, Continuum prostě funguje dobře jen v teoretické části. Jakmile dojde k praxi, je to bolest pro vaše oči.

Díky Samsungu by tomu mělo být konec, tedy alespoň pro systém Android. Řešení Samsungu je takovéhle:

„Galaxy S8 bude uživatel moci připojit k monitoru, klávesnici a myši. Díky tomu se z malého telefonu stane velký počítač…“

Nevíme jistě, jestli se nová fičura objeví již v vlajkové lodi pro rok 2017, každopádně se jedná o velmi dobrou a zajímavou možnost.

Zdroj: BGR

Dnes nejčtenější

.