Zavřít reklamu

Spekulace: Galaxy S8 nabídne podobnou technologii jako iPhone 7

Drby jsou fajn, vždy nám totiž poodhalí nové informace o dosud nepředstaveném zařízení. Nyní se na Twitteru rozepsal David Ruddock a vzhledem k tomu, že se autor nedokazuje na žádný zdroj, budeme tuto informaci brát na lehkou váhu. Ačkoliv jej nemůžeme prozatím potvrdit ani popřít, můžeme o Galaxy S8 jen spekulovat. 

Podle Davida vlajková loď pro rok 2017 nebude disponovat hardwarovým tlačítkem. O tom jsme vás již informovali, ovšem podle autora tweetu Samsung telefon vybaví navigačními klávesami. Ty pak budou umístěny na displeji. Mimo jiné budou disponovat speciální citlivostí tlaku pro rozšířenou navigaci nebo ovládání gesty. Svým způsobem se bude jednat o odlehčenou verzi technologie 3D Touch, kterou používá Apple.

Co se týká čtečky otisků prstů, podle Ruddocka se bude nacházet buď v samotném displeji, anebo na zadní straně telefonu. Samsung Galaxy S8 světlo světa spatří již v dubnu příštího roku, kdy jej korejský výrobce představí.

Zdroj: GSMArena

Diskuze

  Uvidíme, ale osobně se moc těšim. Po propadáku jmém iP 7 jsem přešel po dlouhých letech na Android a SGS 7 Edge a nelituju. Skvělej telefon a ještě leší systém. Všechny ty plky o zamrzání, restartech, nepodpoře teď vidím, že jsou jen lži iOvcí a ztratil jsem spoustu let s parodií na smartphone. Telefon šlape jak má, neuvěřitelný možnosti nastavení, připojení externích komponentů, prostě doslova kapesní počítač. Bravo Samsung a ať je už duben a pecka SGS 8.

  Reagovat

  Lol. Já přešel ze Samšuntu S7 edge a nemůžu si vynachválit iPhone 7. Konečně pořádný telefon, který šlape jak má. Samšunt už nikdy. Krám zasekanej. Počkej za půl roku, to už budeš nasranej stejně jako já. Šmejd. Android už nikdy.

  Reagovat

  ja mám momentálne iphone 6s na ktorý som prešiel z androidu. Chcel som ho skúsiť či je naozaj tak dobrý ako sa o ňom píše. A nieje. Netvrdím že je horší ako android ale skôr mi príde že sú na tom rovnako. Iphone mi sem tam zamrzne sem tam začne lagovať, mám problémy s bateriou ktorá sa extrémne vybíja a prehrieva občas vypadne mobilná sieť a pomôže až reštart. Takže pôjde na reklamačku. Až doslúži tak pôjdem zrejme späť do androidu, tam kúpim to isté len za podstatne dosť menej peňazí.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články