Zavřít reklamu

Vývojáři Samsungu do světa vypustili zcela novou beta verzi připravované aktualizace Android 7.0 Nougat, a to pro Galaxy S7 a S7 Edge. Jedná se již o čtvrtý update, který si společnost pro své uživatele připravila. Nebudeme lhát, jedná se pouze o malý balíček, který přináší spíše opravy chyb a zlepšenou stabilitu samotného TouchWizu. Samozřejmostí je také příprava aplikací, které firma převezme ze svého méně úspěšného Galaxy Note 7.

Samsung navíc zveřejnil některé speciální aplikace Notu 7 i do Obchodu Play, takže pokud jste majiteli S7 či S7 Edge, můžete si jej zdarma stáhnout. Před samotnou instalací nové bety vám doporučujeme zálohovat si svá data, jinak o ně přijdete. Podle prvních reakcí je systém na S7 Edge o mnoho rychlejší a stabilnější, což bylo znatelné především při hraní náročnějších her.

Aktualizace je velká pouze 280 MB a je nyní k dispozici jako OTA (over-the-air) update. Pokud nedostanete upozornění v oznamovacím centru, přejděte do Nastavení>Aktualizace softwaru. Těšíte se na nový Android 7.0 Nougat s TouchWizem? Dejte nám o tom vědět do komentářů!

Galaxy S7 Edge

Zdroj: Sammobile

Dnes nejčtenější

.