Zavřít reklamu

Samsungu se úspěšně z globálního trhu vrátilo již 90 procent telefonů řady Galaxy Note 7, ovšem na jeho domácím působišti je to o něco horší. Jihokorejský výrobce se již několik týdnů snaží své zákazníky a majitele Notu 7 přesvědčit o tom, aby své zařízení vrátili, a to kvůli jejich vlastní bezpečnosti. 

To se daří velmi dobře, tedy alespoň co se globálního trhu týká. V Koreji je však situace velmi odlišná. Samsungu se na domovském trhu vrátilo 85 procent telefonů, ovšem více jak 140 000 majitelů zařízení ještě nevrátilo. To je stále velké množství, navíc lidé hazardují se svým zdravím. Společnost však má ještě několik dní k dobru, aby donutil zákazníky telefony vrátit. Deadline firmy je daný na konec roku 2016.

Prodáno bylo mimo jiné více jak 950 000 kusů Galaxy Note 7, a to jen v Jižní Koreji. Vývojáři pro dobro uživatelů vytvořili speciální aktualizaci, která se automaticky stáhne a nainstaluje na všechna zařízení řady Note 7. Tento update má za úkol jediné – udělat z telefonu luxusní těžítko. Aktualizace všem uživatelům znemožní zapnout internetové připojení, nabíjet baterii nad 30 procent a mnoho dalšího.

Galaxy Note 7

Zdroj: Sammobile

Dnes nejčtenější

.