Zavřít reklamu

Stále přemýšlíte o tom, jak nejlépe ochránit displej svého Android telefonu? Řešením může být internetový obchod TvrzenýSklo.cz.

Čas od času se prostě stane, že nám náš Samsung upadne na zem. Jestliže se ale telefon zřítí na záda, nic moc než pár oděrek se mu stát nemusí. Problém nastává ve chvíli, kdy telefon spadne stranou displeje. V tomto případě vám nezbyde nic jiného, než se začít modlit, aby váš displej zůstal v nepoškozeném stavu.

Existují dvě možnosti, jak displej svého zařízení nerozbít – zabalit jej do bublinkové fólie, anebo si pořídit nějaké tvrzené sklo. Já jsem dal samozřejmě raději na tu druhou možnost.

Tvrzená skla od serveru TvrzenýSklo.cz jsem vystavil nejrůznější zátěži, kterou běžně nosím po kapsách – klíče a drobné peníze. Po měsíci používání jsem byl překvapen, že se na sklech neobjevil ani jeden škrábanec, a to jsem se opravdu snažil je přece jen trochu poničit.

Tvrzené sklo má jedinečnou tloušťku pouze 0,26 mm, i tak chrání váš displej proti všem nežádoucím vlivům, jako je umaštění, poškrábání či prasknutí. Nyní se již nemusíte obávat položit telefon displejem na stůl, hodit jej do batohu či kabelky s klíčemi. Sklo zachovává citlivost doteku, díky čemuž nijak nezamezuje v používání nejrůznějších funkcí.

Dříve jsem svůj mobilní telefon chránil tvrzeným sklem od společnosti ZAGG, ovšem to se mi po několika měsících svévolně rozpadlo. Myslím si, že testované sklo dosahuje daleko vyšších kvalit než výše řečené. A co se týká ceny, tak budete opravdu příjemně překvapeni. Testované tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S7 Edge na webu zakoupíte za příjemných 399 Kč. Za tuto cenu se to rozhodně vyplatí vyzkoušet, co vydrží, nemyslíte?

Jak tvrzené sklo aplikovat?

Před samotnou aplikací tvrzeného skla musíte displej svého telefonu očistit, a to pomocí speciálního ubrousku napuštěného alkoholem, který je součástí balení. Poté jej usušte látkovým hadříkem, a sklo přiložte přesně do středu zařízení.

Po přiložení lehce zatlačte do středu displeje a sledujte, jak se tvrzené sklo samovolně přilne – jednoduché, rychlé a okamžité. Nepotřebujete žádné vaničky, do kterých svůj telefon ustavíte. Riziko je tak jen to, že sklo přesně nevystředíte.

Soutěž

Soutěž jsme se snažili vymyslet co nejjednodušší. Jediný způsob, jak se do soutěže přihlásit, je dát na naši facebookovou stránku like, sdílet tento článek se svými přáteli a pod článek napsat komentář HOTOVO. Výherce bude vylosován v pátek, a to 23. prosince 2016 ve 23:59 pomocí random.org. Mimochodem, se e-shopem tvrzenysklo.cz jsme se rozhodli uspořádat velkou akci pro každého – nyní při koupi dvou a více skel získáte jedno zdarma! Soutěžícím přejeme hodně štěstí.

Snímek obrazovky 2016-12-19 v 12

Dnes nejčtenější

.