Zavřít reklamu

TCL Communication zní celkem neznámě, ale ve skutečnosti jsme jejich nadesignované telefony dávno viděli – DTEK50 a DTEK60 byly designovány a vytvořeny právě touto čínskou společností. 

V podstatě oznámení této dlouhodobé licenční dohody mezi oběma společnostmi je jen rozšíření jejich již existujícího partnerství. Vše navazuje na společnou práci na telefonech BlackBerry, na které jsme v minulosti narazili – DTEK50 a DTEK60. Nicméně, od této chvíle se bude BlackBerry – jak bylo oznámeno dříve – zaměří jen na vývoj svého softwaru, zatímco o výrobu se bude starat TCL Commmunication.

„BlackBerry i nadále bude kontrolovat a vyvíjet software pro zařízení značky BlackBerry. Společnost tak má na starost nejen bezpečnost, ale také spolehlivost softwaru. O výrobu a navrhování zařízení se postará TCL Communication, se kterou již několik měsíců spolupracujeme…“

Vypadá to tedy, že TCL bude i nadále prodávat a vyrábět exkluzivní hardware pro kanadskou společnost. Čínský partner má na postu výrobce velmi dlouhou historii a velké zkušenosti. Dokazují to také poslední statistiky, které TCL řadí do TOP 10 globálních firem. Provozní ředitel BlackBerry, Ralph Pini, vysvětluje, že tato dlouhodobá dohoda může kanadské firmě jen prospět, protože nemusí utrácet své peníze za hardwarový vývoj. Díky tomu se může soustředit na to, kde je naprostou jedničkou – software a bezpečnost.

Blackberry-DTEK50-20-1200x800

Zdroj: AndroidAuthority

 

Témata:

Dnes nejčtenější

.