Zavřít reklamu

O údajné aktualizaci modelu Galaxy A5, tedy Galaxy A5 (2017), se na internetu mluví již nějakou dobu. Vůbec poprvé byl spatřen už v srpnu, poté následovali spekulace a další. Vzhledem k tomu, že předchozí model A5 (2016) světlo světa spatřil v prosinci, je více než jasné, že verze 2017 nebude výjimkou. Už máme celkem dobrou představu o tom, co od něj můžeme očekávat, tedy pokud jde o specifikace.

Galaxy A5 (2017) bude vybaven 5,2palcovým FullHD displejem s technologií Gorilla Glass 4. Samotný zobrazovací panel bude využívat technologii Super AMOLED. Nový zdroj jasně uvádí, že se zde dočkáme 2.5D zakřiveného skla, a to v blízkosti okrajů. Je celkem smutné, že nová zpráva neobsahuje informace neodhaluje specifikace procesoru. Ale i tak můžeme s největší pravděpodobností očekávat Exynos 7870 či 78800. V každém případě půjde o chipset vyrobený 14nanometrovou technologií. Telefon bude také vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh.

Dalšími hardwarovými specifikacemi je 3 GB RAM a 32 GB vnitřní úložiště, které je možné rozšířit o microSD. Na přední a zadní straně pak najdeme 16 MPx kameru s clonou F/1.9. Čtečka otisků prstů, USB Type C konektor, podpora Dual SIM a ochrana vůči vodě je pak samozřejmostí.

gsmarena_002

Zdroj: GSMArena

Dnes nejčtenější

.