Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Hledáte něco originálního? Něco co ještě nikdo nemá ? A ještě k tomu za zaváděcí cenu s velkou slevou? Co by jste řekli na hybridní sluchátka od legendárního výrobce přenosného audia, která vlastně nejsou jenom sluchátka, ale i klasické přenosné reproduktory v jednom zařízení? X-mini™ EVOLVE nabízí uživatelům jak osobní poslech tak i sdílení svého audio obsahu a to v jednoduše přenositelné a ovládatelné formě. Posloucháte svou oblíbenou muziku a chcete se podělit s přáteli ? Jednoduše stiskněte tlačítko a spustí se hudba z integrovaných reproduktorů! Díky chytré dobíjecí baterii vydrží přehrávat až 30hodin! A když energie dojde tak můžete přehrávat po kabelu! X-mini™ opět boří hranice a mění svět mobilního audia a sluchátek!

EVOLUCE a REVOLUCE v mobilním ZVUKU poháněna X-mini™ technologií kompaktních audio ozvučnic, X-mini™ Evolve přenáší um a zkušenosti X-mini do kategorie sluchátek a mění tím tradiční pohled na sluchátka díky své filozofii Sound beyond Size. Tato bezdrátová stereo soustava je vybavena i kvalitním mikrofonem pro funkci handsfree a nebo online chat. Má i audio výstup pro zapojení dalších reproduktorů do řetězu – X-mini buddy jack!

Podívejte se na video představení této originální novinky

A to nejlepší na konec – pro naše čtenáře je připravena zaváděcí sleva 666Kč! Jednoduše při objednání uplatněte slevový kupon „uvedeninatrh“! K objednání na e-shopu x-mini.cz.

RECENZE:

Já osobně dělím náhlavní sluchátka do dvou kategorií – větší, těžší s lepším zvukem a poté jsou tady také sluchátka lehká, luxusně vypadající, ale zvuk je poněkud horší. Musím říct, že jsem byl opravdu velice mile překvapen, když jsem rozbalil a následně zapnul sluchátka EVOLVE od singapurské společnosti X-mini. Sluchátka jsou lehká, velice pěkná, bezdrátová, ale v neposlední řadě mají také výborný zvuk, který by měl mít u sebe každý fanoušek všech hudebních stylů. Přesto ale nesou označení hybridní, proč? To se dozvíte v naší recenzi.

x-mini-datasheet

Pokud vás produkty X-mini zaujaly, podívejte se i na další :

Reproduktory a sluchátka X-Mini si můžete prohlédnout a zakoupit v síti prodejen TS Bohemia, Comfor, Digimax, Sunnysoft, Agem.cz a samozřejmě také na e-shopu x-mini.cz, kde můžete navíc uplatnit slevový kupón “VANOCEsHukotem”

Produkty X-mini jsme samozřejmě recenzovali také na LsA a na recenze se můžete podívat přímo zde:

Zde ještě pár dalších zajímavých tipů :

x-mini-mini503

x-mini-escape

Dnes nejčtenější

.