Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Představte si aplikací, se kterou v případě úspěšného obchodu máte zisk až 90 % a můžete s ní obchodovat cokoliv. Navíc sami si nastavíte dobu každého obchodu (třeba na 1 minutu) a potřebujete k tomu jen 250 Kč. Stačí pouze kliknutím na šipku odhadnout směr, kterým se cena vydá. Ta má dvě možnosti – nahoru nebo dolů. Jak na to?

Obchodujte s čímkoli, za 60 vteřin znáte výsledek
Aplikaci č. #1 v 28 zemích vytvořila společnost IQ Option, přes kterou klienti denně realizují milion a půl obchodů. Na výběr máte ze spousty akcií významných společností (Apple, BMW apod.), důležitých komodit jako zlata, stříbra či ropy, a také z mnoha světových měn (včetně bitcoinu), se kterými můžete obchodovat nepřetržitě 24 hod. Některá nástroje jsou závislé na otevření světových burz, a proto se s nimi obchoduje pouze v pracovní dny. I když aplikace zatím není v češtině, její ovládání je jednoduché a intuitivní.

Kolik lze získat každou minutu?
Zhodnocení z jednoho obchodu může být až 90%, záleží na typu nástroje. Pokud tedy např. správně odhadnete směr cenového vývoje a „vsadíte“ 5 dolarů, dostanete zpět 9,5 dolaru. Pokud ale směr netrefíte, pak o 5 dolarů přijdete. Podívejte se zde.

Obchod za 25 Kč
Pustíte-li se do opravdového obchodování, pak vám bude stačit základní vklad 10 dolarů (cca 250 Kč), přičemž na každý obchod můžete investovat minimálně 1 dolar. Vkládat a vybírat peníze můžete mnoha způsoby: platební kartou, Skrill, E-Wallet, Neteller apod.

Zajímavostí jsou také různé investiční turnaje s ostatními obchodníky, kterých se můžete po přihlášení dobrovolně účastnit a vyhrát pěkné finanční obnosy.

Jak to probíhá?
1) Vyberete s čím chcete obchodovat (akcie, zlato, měny apod.)
2) Zvolíte částku a dobu (třeba 60 vteřin, 15 minut apod.)
3) Odhadnete vývoj ceny: zvolíte směr (šipku) „nahoru“ (pokud si myslíte, že cena bude stoupat) nebo „dolů“ (pokud bude klesat)

Po uplynutí zvoleného času ihned víte, jak vaše investice dopadla.
Kromě webové verze si můžete stáhnout také aplikaci pro telefon nebo tablet.

city-road-street-buildings-2
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější